Życzenia Barbórkowe 2017

Z okazji barbórkowego święta wszystkim Górnikom, Pracownikom Kopani i ich Rodzinom pragnę złożyć serdeczne życzenia zdrowia, opieki św. Barbary oraz wytrwałości w ciężkiej i niebezpiecznej pracy.

 

Szczęść Boże!

 

Michał Wójcik

 

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości

W Koksowni Przyjaźń w Dąbrowie Górniczej uroczyście upamiętniono Lecha Kaczyńskiego.

W poniedziałek, 16 października 2017 roku, na terenie Koksowni "Przyjaźń" w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej pobyt Ś.P. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Uczestniczący w poniedziałkowej uroczystości wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik ocenił, że dziś wizja Lecha Kaczyńskiego staje się faktem - jest urealniona w różnych działaniach rządu, nie tylko w sferze gospodarczej.

Wręczenie nominacji i otwarcie posiedzenia Rady Naukowej Instytutu Ekspertyz Sadowych prof. J. Sehna w Krakowie

Dzis miałem przyjemność wręczyć nominacje i otworzyć posiedzenie Rady Naukowej Instytutu Ekspertyz Sadowych prof. J. Sehna w Krakowie. To jeden z najlepszych instytutów europejskich, który znajduje sie w moim bezpośrednim nadzorze.-:)- napisał na swoim profilu na facebooku wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

Prokuratura ruszyła na ratunek pracownikom Praktikera

Prokuratora Okręgowa w Katowicach 16 czerwca wszczęła postępowanie w sprawie firmy Praktiker Polska Sp. z o.o. Ma ono na celu m.in. wyjaśnienie naruszenia praw pracowniczych. Osoby, które rozwiązały umowy z siecią, skarżą się, że nie otrzymały wypłat wynagrodzeń i świadectw pracy. Zamiast tego pracodawca wysłał im wezwania do zapłaty za bezpodstawne zwolnienie się z pracy.

80. rocznica usypania Kopca Wyzwolenia

Piękna uroczystość w Piekarach Slaskich. 80. rocznica powstania symbolu polskości na Slasku.-:)
- napisał na swoim profilu na Facebooku wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik biorąc udział w uroczystościach z okazji 80. rocznicy usypania Kopca Wyzwolenia w Piekarach Śląskich.

Michał Wójcik w Katowicach, Tychach i Sosnowcu

"Dzis pracowicie, uroczystość powstania Izby w Katowicach z udziałem księdza arcybiskupa W. Skworca, marsz dla zycia i rodziny w Tychach oraz 25. rocznica powstania diecezji sosnowieckiej. Na koniec występ z Zespołem Piesni i Tańca Slask.-:)"- napisał na swoim profilu na Facebooku wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

Z Facebooka

Z Twittera

Nawigacja

Moje profile społecznościowe