Szukaj


Wyniki wyszukiwania (20):

1. 100 dni rządu Beaty Szydło - debata dnia

Gabinetowi Beaty Szydło nie było dane zaznać zwyczajowego spokoju, darowanego nowej ekipie przez opozycję na pierwsze 100 dni rządów. Wypowiedziałem się na ten temat w audycji "Sygnały Dnia" w radiowej jedynce 23 lutego 2016 r.

2. Michał Wójcik Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości

Dziś Prezes Rady Ministrów Beata Szydło na wniosek Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro mianowała mnie na Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz Pełnomocnika do spraw Informatyzacji Wymiaru Sprawiedliwości.

3. "Tak jest" TVN24 2016-12-05

Pierwszego dnia obrad 18. posiedzenia Sejmu posłowie zajmowali się m.in. rządowym „Raportem o stanie spraw publicznych i instytucji państwowych na dzień zakończenia rządów koalicji PO-PSL (2007-2015)”. Premier Beata Szydło oraz jej ministrowie przedstawili...

4. Rozmowa Wydarzeń: 5 miliardów złotych dla polskich rodzin

W ramach rządowego programu  "Rodzina 500+" 5 miliardów złotych trafiło do polskich rodzin. Do tej pory złożono ponad 2,5 miliona wniosków o wypłatę pieniędzy.

5. Zakończyły się 31. Światowe Dni Młodzieży organizowane w Krakowie

Papież Franciszek przybył do Polski  na organizowane - już po raz 31 Światowe Dni Młodzieży - w Krakowie w dniach 26 - 31 lipca br.  Pierwszy raz w 1985 r. zainicjował je św. Jan Paweł II w Rzymie. 

6. Śląsk: 36. Rocznica Porozumień Jastrzębskich

W sobotę 3 wrześmia w  kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju odprawiona została msza święta w rocznicę podpisania Porozumienia Jastrzębskiego. Przewodniczył jej biskup pomocniczy archidiecezji katowickiej ks. Marka Szkudło. W...

7. Rząd ocalił metropolię Silesia

Rada Ministrów przyjęła ustawę metropolitalną. Do końca roku ma być uchwalona przez Sejm. Związek Metropolitalny zacznie działać od lipca 2017 r. Najważniejsze jest to, że nie ograniczono jego finansowania.

8. Program Forum 7.10.2016

Gośćmi programu Forum w TVP Info (7.10) byli wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, Ryszard Czarnecki, Agnieszka Ścigaj, Marek Sawicki, Marzena Okła-Drewnowicz, Katarzyna Lubnauer. W programie poruszano tematy przeniesienia terminu wizyty prezydenta...


10. Konwencja rolna w Wierzchosławicach

13 listopada w Wierzchosławicach, miejscu urodzin przedwojennego premiera i polityka PSL Wincentego Witosa, odbyła się konwencja rolna zorganizowana przez Prawo i Sprawiedliwość. 

Nawigacja

Moje profile społecznościowe